Fatma Demir’i K-a-tili Kim ÇıktıFatma Demir’i K-a-tili Kim Çıktı Müge Anlı sonunda bunu da çözdü… Bu iddialar doğruysa de-hşet verici gerçekten! Fatma Demir’in k-a-tili kim çıktı? Hangi gelini şüpheli işte cevabı:Bir kız çocuğu sahibi olduğu Burhan Akdağ’dan 2008 yılında ayrılan Müge Anlı, Televizyon kariyerine magazin dalında giriş yapmıştır.

İlk yapımına Kanal D ekranlarında başlamış, magazin camiasının bilindik ismi Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programını yapmıştır. Sadece magazin üzerine kurulu olan ve sevilerek izlenen programda magazin camiasının önemli isimlerini ağırlayan Anlı, beğeni toplayan programın ikinci sezonunu Pakize Suda ile birlikte yapmıştır.

İlk olarak Hidayet’i tek başına yürüyerek gittiğini gördüğünü söyleyen görgü tanığı, daha sonra da Hidayet ve babasının motorla aynı yöne gittiğini iddia etti. Ancak, Hidayet ve babası bir gün önce oradan motorla geçtiklerini söyledi.

HİDAYET VE NECLA’NIN ÇELİŞKİLİ İFADELERİ Hidayet ve Necla’nın çelişkili ifadeler vermesi hala kafaları karıştırmaya devam ediyor. Necla o günle ilgili birçok şeyi hala hatırlamıyor. Hidayet ise o sabah babasının 2 saat ortadan kaybolduğunu iddia ederken, hiç kimse artık söylediklerine inanmıyor.C-i-nayeti necla ile hidayetin birlikte işledikleri iddia ediliyor.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git